Dodavatelé   |   Odborná veřejnost   |   Uživatelé   |   Zákazníci a návštěvníci

 

  Plixxent logo na web

Dodavatel PUR pěny

Propracovaný koncept bydlení nazvaný KŮLNA je velmi chytré řešení pro rychlé a ekonomické bydlení s možností rozšiřování prostoru dle potřeb zákazníka. Použití surovin PUR pěny firmy PLIXXENT má zásadní vliv nejen na nízké provozní náklady, ale vytvořená kompaktní sendvičová struktura přináší rovněž větší užitnou hodnotu. Při použití tradičních izolačních materiálů v konstrukci by muselo dojít k zvýšení síly stěn, což by mělo za důsledek zmenšení vnitřního prostoru (až o několik m2). Aktivní a velmi příjemná spolupráce na tomto projektu v rámci jejich příprav i v průběhu prvních realizací pouze potvrzuje to, že se jedná o produkt v rukou profesionálů z firmy PURLIVE.

Roman Šebek

E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  M: 420 604 230 636

PLIXXENT A/S, Kronborgvej 24, 5450 Otterup, Denmark

 Logo Resort Valachy

Resort Valachy Velké Karlovice - uživatel KŮLNY

S KŮLNOU máme jen ty nejlepší zkušenosti. Naskytla se nám příležitost „otestovat“ její vlastnosti v klimaticky náročném období zimní lyžařské sezóny a v něm rozhodně obstála na výbornou. KŮLNA byla instalována do našeho Ski areálu Razula v zimní sezóně 2016 jako místo pro zázemí lyžařské školy a pro odpočinek rodin s dětmi vedle sjezdovky Horal u Wellness hotelu Horal. Potvrdilo se, že stavba má skvělé izolační vlastnosti, navíc velmi pěkný, moderní vzhled a je i velmi útulná, nemluvě o takovém příjemném detailu, jako je vůně dřeva, která prostupuje interiérem! Osobně oceňuji i výhody mobility, díky čemuž můžeme KŮLNU podle potřeby stěhovat během roku na různá místa v našem Resortu Valachy. Na léto bude KŮLNA v zábavním parku Razulák, kde bude sloužit jako zázemí pro instruktory, a na zimu poputuje zpět ke sjezdovce u hotelu Horal.

Martin Pařízek, Ředitel Wellness Horal, Resort Valachy

Logo Resort Valachy

Zimní využití KŮLNY u Wellness hotelu Horal sloužící jako zázemí lyžařské školy a zároveň občerstvení s posezením pro lyžaře představuje přesně to, co jsme hledali. Mobilita KŮLNY, šetrnost k životnímu prostředí a veškeré technologické vlastnosti jsou skvělým parametrem pro další možnosti rozvoje Resortu Valachy.

Ing. Michal Vala, Obchodní a marketingový ředitel, Resort Valachy

 

Logo Knauf

Sádrokartonové systémy KNAUF v dřevostavbě KŮLNA

Vnitřní opláštění stěn a podhledů sádrokartonovými deskami KNAUF je ideálním řešením pro použití v dřevostavbě KŮLNA. Sádrokartonové desky regulují přirozeným způsobem klima v místnosti tím, že spoluvytváří příznivou vnitřní vlhkost a stabilizují vnitřní teplotu. Stoupají-li v létě vnitřní teploty, sádra nabírá prostorovou vlhkost. V zimě je tomu naopak, při poklesu teploty se sádra vysouší a sádrová konstrukce vodní páru uvolňuje. Sádrokartonové konstrukce jsou navíc ze stavebně-fyzikálního hlediska nezávadné a neobsahují žádné škodlivé látky. Výhodou je také jednoduchá a rychlá montáž, snadná manipulace a tím i úspora času a financí.

Sádrokartonové desky a příslušenství KNAUF použité v dřevostavě KŮLNA jsou vyráběny v ČR a podléhají přísným zásadám systému řízení kvality (ISO 9001). Vlastnosti samotných desek jsou deklarovány v Prohlášení o vlastnostech, čímž splňují požadavky českých a evropských norem pro stavební výrobky.

Knauf Praha, spol. s r.o.