KŮLNA je nový moderní stavební systém, který představuje nejnovější trendy ve výstavbě. Variabilita systému umožňuje využívat KŮLNU nejen pro bydlení, ale také například pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty, apod.

Hlavní myšlenka systému KŮLNA spočívá v jeho jednoduchosti. Každá KŮLNA je sestavena z jednoho či více tzv. modulů, které jsou vytvořeny pomocí přesných výrobních postupů. Tyto moduly jsou následně převezeny na stavbu, kde jsou během krátkého času sestaveny do podoby zvolené varianty. Jádrem každé varianty je tzv. základní modul, který obsahuje kuchyň, technické a hygienické zázemí. K tomuto základnímu modulu jsou poté dle potřeby připojovány další části domu, jež vytvoří prostor pro ložnice, další pokoje, pracovnu apod. Takto je možné sestavit jednotlivé varianty, které je možné alternativně měnit i po dokončení stavby. 

Dispozice je navržena tak, aby bylo možné kdykoliv v budoucnosti připojit další moduly a nechat tak stavbu růst dle aktuálních potřeb.

Celá konstrukce KŮLNY je řešena jako dřevostavba, opatřená kvalitní tepelnou izolací z polyuretanové (PUR) pěny. Vnější povrch stěn je možné opatřit jak omítkou, tak i dřevěným obkladem, případně jinými běžnými materiály.

 

MOBILITA

KŮLNU vám přivezeme na připravený pozemek a během několika hodin sestavíme do finální podoby zvolené fáze a varianty. V budoucnosti je také samozřejmě možné KŮLNU přemístit na jiné místo.

VARIABILITA

Systém KŮLNA nabízí mnoho variant. Vyberte si tu, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Navíc je možné alternativně měnit varianty i po dokončení stavby – jednotlivé sestavy jsou vzájemně kompatibilní.

DOSTUPNOST

Díky způsobu výroby a možnosti převzít stavbu ve více fázích dokončenosti je KŮLNA dostupná téměř pro každého.

KVALITA

Jednotlivé moduly jsou vyrobeny s maximální přesností. Veškeré použité materiály zaručují úsporu energií při užívání stavby a jsou certifikovány pro účely realizace bydlení. V rámci dodávky je poskytnuta záruka.