Katalog a ceny

KŮLNA je jedinečný stavební systém, který představuje nejnovější trendy v bydlení. Variabilita systému umožňuje využívat KŮLNU nejenom pro bydlení, ale například i pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty apod. 

Stáhněte si katalog KŮLNA

Modul S UNIVERSAL

Modul S UNIVERSAL

Varianta tvořená zmenšeným základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše.

Modul M UNIVERSAL

Modul M UNIVERSAL

Varianta tvořená dvěma moduly. Ke zmenšenému základnímu modulu je připojen další a zároveň vytváří otevřený prostor mezi jednotlivými moduly. 

Modul L UNIVERSAL

Modul L UNIVERSAL

Variantu tvoří tři moduly. Přízemní dům, kde se nachází obytná místnost, dvě ložnice a koupelna. Sestava má mnohé využití jak pro rekreační, tak i komerční účely.

Modul S SPACE

Modul S SPACE

Varianta tvořená základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše. 

Modul M SPACE

Modul M SPACE

Varianta tvořená dvěma moduly. K základnímu modulu je připojen další, který obsahuje sklad a dvě ložnice celkem pro tři osoby.

Modul L1 SPACE

Modul L1 SPACE

Tuto sestavu tvoří tři moduly. Dvě ložnice a jeden pokoj celkem pro pět osob představují plnohodnotný rodinný dům, který nabízí bydlení v jednom podlaží.

Modul L2 SPACE

Modul L2 SPACE

Tato varianta kombinuje čtyři moduly. V přízemí se nachází obytná část se zázemím a v patře jsou poté umístěny ložnice s koupelnou, celkem pro 5 osob.

Modul XL SPACE

Modul XL SPACE

Největší varianta, která je složena celkem z pěti modulů. V přízemí se nachází velký obytný prostor, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou.

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte a Kontaktujte nás!