CO JE TO KŮLNA?

Modulární dřevostavby KŮLNA jsou jedinečný stavební systém, který představuje nejnovější trendy v bydlení. Variabilita umožňuje využívat KŮLNU nejenom pro bydlení, ale například i pro občanské stavby, kancelářeškolky, rekreační objekty apod. 

Stáhněte si katalog KŮLNA 

Modul S

Modul S

Varianta tvořená základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše. 

Modul M1

Modul M1

Varianta tvořená dvěma moduly. K základnímu modulu je připojen další, který obsahuje sklad a dvě ložnice celkem pro tři osoby.

Modul M2

Modul M2

Verze určená pro pár, případně jako komfortní rekreační objekt.

Modul L1

Modul L1

Tuto sestavu tvoří tři moduly. Dvě ložnice a jeden pokoj celkem pro pět osob představují plnohodnotný rodinný dům, který nabízí bydlení v jednom podlaží.

Modul L2

Modul L2

Tato varianta kombinuje čtyři moduly. V přízemí se nachází obytná část se zázemím a v patře jsou poté umístěny ložnice s koupelnou, celkem pro 5 osob.

Modul XL

Modul XL

Největší varianta, která je složena celkem z pěti modulů. V přízemí se nachází velký obytný prostor, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou.

Kdo jsme

Projekt KŮLNA je výsledkem spolupráce dvou firem, PURLIVE jako výrobní a MPL TRADING jako obchodní. PURLIVE se zabývá vývojem a výrobou produktů s využitím polyuretanové pěny. MPL má výhradní obchodní zastoupení a současně je i dodavatelem materiálů.

purlive logoPURLIVE byla založena jako výrobní společnost zabývající se vývojem a výrobou stavebních systémů, ve kterých používá k izolaci PUR pěnu. Přidruženou činností je realizace staveb ze systémů PURLIVE. Postupně byly a jsou zaváděny výrobky určené k prodeji pro výrobce modulárních kontejnerů, stavební firmy i koncové zákazníky.

Firma PURLIVE zajišťuje výrobu a technický servis.

 

mpl stavebninyMPL TRADING je obchodní společnost zabývající se prodejem stavebních materiálů, specializovaná na suchou výstavbu, fasády a izolace. Společnost má rozsáhlou obchodní síť v ČR a kontakty v zemích EU. Společnost MPL je předním odborníkem s kvalitním obchodním týmem a know-how.

Firma MPL je výhradním prodejcem modulárních dřevostaveb KŮLNA.

 

 

 

Stáhněte si katalog KŮLNA 

základní modul "S" obsahuje:

dm3izolační PUR pěny

m2OSB desek

kusůnerezových vrutů

bmmodřínových palubek

Napsali o nás

 

Kontaktní formulář

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte a Kontaktujte nás!