CO JE TO KŮLNA?

Modulární dřevostavby KŮLNA jsou jedinečný stavební systém, který představuje nejnovější trendy v bydlení. Variabilita umožňuje využívat KŮLNU nejenom pro bydlení, ale například i pro občanské stavby, kancelářeškolky, rekreační objekty apod. 

Stáhněte si katalog KŮLNA 

produktová řada universal

Základní modul S má maximální velikosti 3x8m. Základní modul se může stavebnicově rozšiřovat o další moduly. Výhodou řady Universal je, že moduly nemusejí mít plné boční obvodové stěny, spojením modulů dohromady vzniká různě velký vnitřní otevřený prostor, bez nutnosti zachování dělících stěn modulů. Více informací o rozdílech s modulovou řadou SPACE.

Modul S UNIVERSAL

Modul S UNIVERSAL

Varianta tvořená zmenšeným základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše.

Modul M UNIVERSAL

Modul M UNIVERSAL

Varianta tvořená dvěma moduly. Ke zmenšenému základnímu modulu je připojen další a zároveň vytváří otevřený prostor mezi jednotlivými moduly. 

Modul L UNIVERSAL

Modul L UNIVERSAL

Variantu tvoří tři moduly. Přízemní dům, kde se nachází obytná místnost, dvě ložnice a koupelna. Sestava má mnohé využití jak pro rekreační, tak i komerční účely.

produktová řada space

Základní modul S má rozměry 4,21 x7,73 m. Sestavy pro bydlení se skládají z modifikací základního modulu. Díky půdorysnému uspořádání je možné u sestav více modulů využít prostor mezi moduly pro vybudování uzavřené terasy, přístupné z více místností sestavy modulů. Vzniká tím i možnost zastřešení terasy a plnohodnotného využití tohoto venkovního prostoru. Více informací o rozdílech s modulovou řadou UNIVERSAL.

Modul S SPACE

Modul S SPACE

Varianta tvořená základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše. 

Modul M SPACE

Modul M SPACE

Varianta tvořená dvěma moduly. K základnímu modulu je připojen další, který obsahuje sklad a dvě ložnice celkem pro tři osoby.

Modul L1 SPACE

Modul L1 SPACE

Tuto sestavu tvoří tři moduly. Dvě ložnice a jeden pokoj celkem pro pět osob představují plnohodnotný rodinný dům, který nabízí bydlení v jednom podlaží.

Modul L2 SPACE

Modul L2 SPACE

Tato varianta kombinuje čtyři moduly. V přízemí se nachází obytná část se zázemím a v patře jsou poté umístěny ložnice s koupelnou, celkem pro 5 osob.

Modul XL SPACE

Modul XL SPACE

Největší varianta, která je složena celkem z pěti modulů. V přízemí se nachází velký obytný prostor, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou.

Kdo jsme

Projekt KŮLNA je výsledkem spolupráce dvou firem, PURLIVE jako výrobní a MPL TRADING jako obchodní. PURLIVE se zabývá vývojem a výrobou produktů s využitím polyuretanové pěny a je prodejcem modulárních dřevostaveb KŮLNA. V prodejnách stavebnin MPL TRADING Vám podají základní informace.

purlive logoPURLIVE byla založena jako výrobní společnost zabývající se vývojem a výrobou stavebních systémů, ve kterých používá k izolaci PUR pěnu. Přidruženou činností je realizace staveb ze systémů PURLIVE. Postupně byly a jsou zaváděny výrobky určené k prodeji pro výrobce modulárních kontejnerů, stavební firmy i koncové zákazníky.

Firma PURLIVE zajišťuje prodej, výrobu a technický servis.

 

mpl stavebninyMPL TRADING je obchodní společnost zabývající se prodejem stavebních materiálů, specializovaná na suchou výstavbu, fasády a izolace. Společnost má rozsáhlou obchodní síť v ČR a kontakty v zemích EU. Společnost MPL je předním odborníkem s kvalitním obchodním týmem a know-how.

Na jejich prodejních místech Vám podají základní informace o modulárních dřevostavbách KŮLNA.

 

 

 

Stáhněte si katalog KŮLNA 

základní modul "S" obsahuje:

dm3izolační PUR pěny

m2OSB desek

kusůnerezových vrutů

bmmodřínových palubek

Napsali o nás

 

Kontaktní formulář

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte a Kontaktujte nás!