Ve dnech 20. – 23. 4. 2016 se bude v Brně konat stavební veletrh IBF. Využijte této příležitosti prohlídce vystavovaného ukázkového S-modulu KŮLNY na volné ploše u pavilonu P. Na vlastní oči uvidíte, jak může vypadat Vaše budoucí bydlení, kanceláře nebo rekreační objekt.

Na tomto modulu Vám zároveň předvedeme dva možné typy fasády, které můžete variantně při ceně na klíč pořídit. Rádi Vám na místě zodpovíme Vaše dotazy a předvedeme výhody Vašeho budoucího bydlení.

Po veletrhu zůstává KŮLNA k vidění ve Stavebním centru EDEN 3000 u brněnského výstaviště, prohlídku si můžete domluvit na čísle 606 776 648.

Zveme Vás na komentovanou prohlídku KŮLNY u výrobní haly PURLIVE, Pod Vinohrady 449, Zlín – Louky.

Svůj zájem prosím potvrďte panu Krejčímu na telefon 733 699 993 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po prohlídce bude KŮLNA převezena na Mezinárodní veletrh IBF do Brna 20. - 23. 4. 2016 na volnou plochu u pavilonu P.

pozvanka

 

 

V lednu 2016 našla KŮLNA své uplatnění v krásné krajině Velkých Karlovicích. Modulární výstavba je zde pro zimní měsíce využita jako zázemí lyžařské školy a prochází náročným zátěžovým testem. Již nyní víme, že kombinace horského prostředí, velmi častého používání všech prostor a i hrubšího zacházení sportovců naše KŮLNA zvládá velmi dobře. Provozovatel je sám překvapen, jak se v praxi osvědčily vynikající izolační vlastnosti a jak spolehlivě moduly slouží svým účelům.

Máte-li zájem, tak se přijeďte podívat osobně do Velkých Karlovic pod Wellness hotel Horal, kde jsou moduly osazeny u nástupu na vlek pod lyžařským svahem.

Od 1. března 2016 je ukázkový modul ke shlédnutí v prostorách stavebnin MPL, U Krčského nádraží, 140 00 Praha - Krč.

FaLang translation system by Faboba

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte a Kontaktujte nás!