logo

Projekt KŮLNA je výsledkem spolupráce dvou firem, PURLIVE jako výrobní a MPL TRADING jako obchodní.

PURLIVE se zabývá vývojem a výrobou produktů s využitím polyuretanové pěny. MPL má v projektu KŮLNA výhradní obchodní zastoupení a současně je i generálním dodavatelem materiálů potřebných pro výrobu. Společně se pak podílejí na základě ohlasů z trhu na dalším vývoji KŮLNY a dalších produktů.

Spojením nejnovější technologie výroby s kvalitními vstupními materiály posouvá modulární výstavbu KŮLNA do velmi kvalitního a cenově výhodného řešení Vašich bytových potřeb s možností dalšího budoucího rozšíření.

 

purlive4

PURLIVE byla založena jako výrobní společnost zabývající se vývojem a výrobou stavebních systémů, ve kterých používá k izolaci PUR pěnu. Přidruženou činností je realizace staveb ze systémů PURLIVE. Postupně byly a jsou zaváděny výrobky určené k prodeji pro výrobce modulárních kontejnerů, stavební firmy i koncové zákazníky.

Firma PURLIVE zajišťuje výrobu prodej a technický servis.


mpl stavebniny

MPL TRADING je obchodní společnost zabývající se prodejem stavebních materiálů, specializovaná na suchou výstavbu, fasády a izolace. Společnost má rozsáhlou obchodní síť v ČR a kontakty v zemích EU. Společnost MPL je předním odborníkem s kvalitním obchodním týmem a know-how.

Na jejich prodejních místech Vám podají základní informace o modulárních dřevostavbách KŮLNA.